Tlačové správy

8.3.2019

V priebežnom hlasovaní Mastercard Obchodník roka 2018 v kategórii Cena verejnosti zatiaľ vedie Lidl

V priebežnom hlasovaní Mastercard Obchodník roka 2018 v kategórii Cena verejnosti zatiaľ vedie Lidl

ZÁKAZNÍCI MÔŽU HLASOVAŤ DO 31. MARCA

Bratislava
8. marca 2019

Už šiesty rok môžu zákazníci hlasovať v kategórii Mastercard Obchodník roka 2018 – Cena verejnostia prejaviť tak sympatie svojmu najobľúbenejšiemu obchodníkovi. Hlasovať môžu na internetových stránkach www.obchodnik-roka.sk. V priebežnom hlasovaní zatiaľ vedie obchodný potravinársky reťazec Lidl.

Od 7. januára môžu zákazníci hlasovať za svoje najobľúbenejšie obchody. V každej z deviatich kategórií môžu zákazníci vybrať jedného obchodníka. „Ocenenie Mastercard Obchodník roka 2018 – Cena verejnosti získa obchodník, ktorý v hlasovaní verejnosti získa najväčší počet hlasov. K dnešnému dňu zatiaľ vedie reťazec Lidl s 34 425 hlasmi, na druhom mieste je s 24 017 hlasmi dm drogerie markt a na treťom mieste s 20 824 hlasmi Panta Rhei,“ hovorí Martin Dolejš, vedúci rozvoja obchodu Mastercard Česká republika a Slovensko. Hlasovať môže každý zákazník iba raz.

Internetové hlasovanie prebieha na stránkach www.obchodnik-roka.sk, kde hlasujúci môžu tiež sledovať priebežné výsledky súťaže. Zaslaním svojho hlasu navyše získajú možnosť vyhrať atraktívnu cenu, v súťaži je 10 Apple iPadov mini. Celkovo v tejto kategórii k dnešnému dňu hlasovalo xx ľudí.

Víťaz Ceny verejnosti, spolu s víťazmi 9 odborových kategórií i absolútnym víťazom, ktorí vzídu z výsledkov nezávislého reprezentatívneho prieskumu verejnej mienky spoločnosti GfK Czech, bude vyhlásený 24. apríla 2019 v rámci galavečera Slovak Retail Summitu v Bratislave.

Nasledujúci graf zobrazuje aktuálny priebeh hlasovania v tejto kategórii. Zobrazené sú iba výsledky desiatich obchodníkov s aktuálne najvyšším počtom hlasov. S cieľom zamedziť manipulácii s hlasmi prebieha aktualizácia grafu na webových stránkach každý pracovný deň dopoludnia.

AKTUÁLNY GRAF S VÝSLEDKAMI HLASOVANIA

Zdroj: www.obchodnik-roka.sk

V prípade záujmu o ďalšie informácie kontaktujte prosím:

Ogilvy

Lucie Pavlů, +420 602 302 502, e-mail: lucie.pavlu@ogilvy.com

Milan Kříž, +420 602 266 316, e-mail: milan.kriz@ogilvy.com