E-commerce

10.5.2021

Barbora Tyllová bola vymenovaná za novú manažérku rozvoja digital e-commerce v spoločnosti Mastercard

Barbora Tyllová bola vymenovaná za novú manažérku rozvoja digital e-commerce v spoločnosti Mastercard

Bratislava, 10. mája 2021 – Novou manažérkou rozvoja digitálneho obchodu spoločnosti Mastercard sa stala bývalá country manažérka pre PayU Barbora Tyllová. Do Mastercard prichádza s rozsiahlymi skúsenosťami z oblasti obchodu, marketingu a e-commerce segmentu.

Barbora Tyllová
Barbora Tyllová

Barbora Tyllová nastúpila na manažérsku pozíciu Business Development Digital v spoločnosti Mastercard na začiatku tohto roka. Jej hlavnými prioritami bude najmä vyhľadávanie ďalších príležitostí na rast spoločnosti, upevňovanie pozície na trhu bezhotovostných platieb a tiež podpora služieb Cyber & Intellingence, ktoré sú pre rozvoj digitálneho prostredia veľmi dôležité.

„V prostredí platieb sa pohybujem už dlho, doteraz to však bolo na strane klienta spoločnosti Mastercard. Sú to veľmi cenné skúsenosti, ktoré chcem využiť na rozvoj spolupráce s našimi partnermi, ktorí poskytujú riešenia na spracovanie online platieb. Verím, že spoločne s nimi, pripravíme zaujímavé riešenia tak, aby platby na internete boli užívateľsky ešte príjemnejšie, uviedla Barbora Tyllová.

Počas svojej takmer dvadsaťštyriročnej kariéry získala Barbora Tyllová skúsenosti v oblasti obchodu a marketingu v medzinárodných technologických organizáciách a v segmentoch online platieb a e-commerce. Pred príchodom do Mastercard pôsobila od roku 2016 na pozícii Country Manager pre Českú republiku, Slovensko a Maďarsko v spoločnosti PayU, ktorá je jedným z troch najväčších sprostredkovateľov online platieb na Slovensku a v Českej republike. Predtým pôsobila v nadnárodnej softvérovej spoločnosti Microsoft na pozícii Channel Development Manager a Partner Strategy & Marketing Manager a ako Vice President Sales Support u poskytovateľa mobilných služieb T-Mobile.

Barbora Tyllová vyštudovala odbor Ekonomika a management na Univerzite Tomáša Baťu v Zlíne a v roku 2006 získala titul Master of Business Administration na Sheffield Hallam University v Anglicku.

O spoločnosti Mastercard (NYSE: MA), www.mastercard.com

Mastercard je technologická spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou v oblasti sprostredkovania platieb. Zaisťovaním bezpečných, jednoduchých, chytrých a ľahko dostupných platobných transakcií Mastercard podporuje a prepája inkluzívnu digitálnu ekonomiku prospešnú všetkým, kdekoľvek na svete. Inovácie a riešenia využívajúce zabezpečené dáta a siete, partnerstvá a energie spoločnosti Mastercard pomáhajú jednotlivcom, finančným inštitúciám, vládam i firmám napĺňať bez zvyšku ich potenciál. Firemná kultúra spoločnosti a všetko, čo Mastercard robí vo vnútri a navonok, sa riadi firemným kvocientom slušnosti. So spoločnosťou Mastercard je možné sa spojiť vo viac ako 210 krajinách a oblastiach. Mastercard vytvára udržateľný svet, v ktorom sa všetkým ponúkajú možnosti na nezaplatenie.

Pre ďalšie informácie kontaktujte: Zlatica Baltazarovičová, mobil: 0948 899 779, e-mail: zlatica.baltazarovicova@bisonrose.sk