Združenie pre bankové karty povedie Rastislav Vallo z Tatra banky

TLAČOVÁ SPRÁVA

–      Nového predsedu, ktorý pôsobí v Tatra banke ako šéf oddelenia platobných kariet, zvolilo Kolégium ZBK

–      Na pozícii vystriedal Ivana Kubaša, ktorý Združenie pre bankové karty viedol od roku 2013

 

Bratislava, 31. januára 2017– Združenie pre bankové karty má nového predsedu. Stal sa ním Rastislav Vallo, vedúci oddelenia platobných kariet v Tatra banke. Rastislav Vallo nahradil Ivana Kubaša, ktorému sa po odchode z manažérskej pozície v telekomunikačnej spoločnosti skončil mandát.

Rastislava Valla do pozície zvolilo kolégium. Ide o najvyšší orgán Združenia pre bankové karty, ktorý tvoria všetci členovia, pričom každý je zastúpený jedným splnomocneným zástupcom. „Združenie pre bankové karty si na trhu vydobylo silnú pozíciu a stalo sa naozaj rešpektovaným. Rád by som nadviazal na prácu Ivana Kubaša, ktorému týmto zároveň ďakujem. V Združení pre bankové karty chceme našim členom naďalej poskytovať podporu v biznise, ako aj vzdelávať odbornú či širšiu verejnosť a propagovať platobné karty s cieľom rozširovania ich vydávania a prijímania,“ vyhlásil Rastislav Vallo.

Šéf oddelenia platobných kariet v Tatra banke je absolvent Slovenskej technickej univerzity. Svoju kariéru odštartoval v Slovenskej sporiteľni na oddelení rozvoja kariet, neskôr sa stal vedúcim tohto tímu. Skúsenosti získaval aj v spoločnosti Giesecke & Devrient, ktorá sa zaoberá výrobou plastových kariet a technológií smart cards, či v Regional Card Processing Centre. Ide o procesingové centrum Tatra banky, ktoré poskytuje služby pri vydávaní a administrovaní platobných kariet skupiny Raiffeisen, od roku 2009 je súčasťou materskej spoločnosti Raiffeisen International. Rastislav Vallo je v súčasnosti vedúcim oddelenia platobných kariet jedného z najväčších finančných domov u nás - Tatra banke. Na pozícii má od júna 2010 na starosti ziskovosť produktov, predaj, inovácie a tímový manažment.

 

***

 

O Združení pre bankové karty

Združenie pre bankové karty (ZBK) pôsobí na slovenskom trhu od roku 1994. Ide o dobrovoľnú, neziskovú a jedinú platformu na Slovensku, ktorá združuje banky a nebankové subjekty, ktorých spoločným cieľom je rozvoj platobných kariet na Slovensku.V súčasnosti má ZBK 21 riadnych členov, z toho je 12 bánk a 9 nebankových subjektov. Akékoľvek ďalšie informácie či plánované podujatia nájdete na webe: www.zbk.sk.

 

Pre viac informácií kontaktujte:?

 

Petra Jamrichová, partner PRoCommunications

E-mail: jamrichova@procommunications.sk

Mobil:+421 904 094 487